~ We Must Stand Together ~

27. března 2014 v 16:01 | Carol

Asi si říkáte, co to právě píšu za článek s názvem 'We Must Stand Together'. Jedná se o projekt, který jsem už hodně dlouho chtěla alespoň pomocí blogu vytvořit. Projekt by měl spojit co nejvíce lidí pro podporu boje proti šikaně.
Přiznejme si, spousta z nás někdy bylo nebo je obětí šikany. Někdo pouze vidí šikanu. Poslední dobou to vídávám častěji i na asku, kde probíhá neustále, pro někoho to tak možná není, ale podle mě na asku probíhá kyberšikana. Ano, haters, kteří nadávají lidem jen kvůli závistí, kvůli tomu, že se nudí a nemají co dělat. Hodně mi vadí, že si to lidé nechávají líbit. Nechávají si líbit tohle všechno urážení a neumějí se s tím vypořádat a trápí je to. Vím, že tenhle projekt tomu nijak nezabrání, ale pokud se zapojí co nejvíce lidí, mohli bychom dokázat, že existují i lidé, kteří takoví nejsou, kteří se snaží bránit jak sebe tak ostatní, a kteří vědí, jak se cítíme, ale dokázali proti tomu všemu tady bojovat a vyrovnali se s tím. Dokázali bychom, že existuje spousta lidí, kteří dokáží podpořit a kteří tomu všemu rozumí.
Ti, co jsou šikanovaní, ti co si ubližují, nebo snad ti co už uvažovali o konci života, ... chtěla bych, aby si díky tomuto projektu uvědomili, že život není medový, a že nejsou jediní na světě, kteří nesou tyhle pocity. Chtěla bych, aby si uvědomili, že život jde dál, a že nemá smysl si ubližovat. Vše se změní a vše bude v pořádku. Chci, aby všichni věděli, že když se spojíme, budeme stát společně a budeme se navzájem podporovat a ne se urážet, nadávat si, nebo snad si navzájem ubližovat,... můžeme tomu zabránit. Společně.
Chtěla bych tímto poprosit všechny, kteří sdílí můj názor, kteří jsou proti šikaně, a kteří chtějí pomoci, ať se podepíší pod tento článek, ať vidíme, kdo všechno je součástí, kdo všechno stojí s námi proti šikaně.
Stačí do komentářů napsat:
oo1. Přezdívka:
oo2. Blog (pokud nemáš, vynech tento bod):

Děkuji všem, kteří se do tohoto projektu zapojí, a kteří chtějí dokázat, že společně všemu můžeme zabránit :) Pokud by chtěl někdo projekt podpořit, můžete si k sobě na blog dát i tuto ikonku s odkazem na tento článek :)
Ikonka Projektu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama