Květen 2014

May 10th - At Wango Tango (Backstage)

16. května 2014 v 19:41 | Carol |  Appearances 2014

Poslední dobou nějak zapomínám přidávat novinky a pořád se věnuju rekonstrukci :DD .. Zkusím to dneska nějak napravit :)
K PROJEKTU:
Jsem ráda, že vás to oceňuje spousta. Jsem ráda, že se se spousta z vás chce i zapojit :) Vážně mě to těší! :) Akorát vás chci poprosit o jednu věc. Teda nemám tím namysli úplně všechny samozřejmě :) .... Asi pět lidí už mě upozornilo na R5 projekt video, kde se snažíme dostat R5 do Vídně. Nechápu proč mě na to upozorňujete... To si jako nemůžu udělat vlastní jiný projekt? Napadlo vás, že třeba někteří lidé něvědí jak svoje výtvory poslat přímo k R5?! Sakriš! Začnu dělat něco pro české fans, aby také mohli něco k R5 poslat a jediné co se mi vrátí, jsou odkazy na video s Vídní. Vždyť dělám přeci úplně jiný projekt, tak mi ty odkazy neposílejte! O tom projektu vím! Sice jsem neměla čas se do něj zapojit (když ještě běžel, protože věřte, že z nemocnice se to dělá blbě a pak jsem na to zkrátka zapomněla) ale vím o něm. Nemusíte mi to posílat stokrát lidi :)
Neznamená, že když si někdo utvořil projekt s R5, že si ho nemůžu o pár měsíců později udělat taky ;)
Tohle je jiný projekt, má jiný účel a TEČKA .!
Jinak, pokud mi to video pošle ještě pár lidí, tak se na celý projekt vykašlu. Nemá to cenu, když mi tu někdo pořád bude předhazovat projekt Vídeň :))
Neberte si to zle, ale když mi to napíše asi 6 lidí na ask a ještě s né moc pěknými narážkami, tak to omrzí :)
Děkuju za pochopení! :)

K FOTKÁM:
Vykecala jsem se, takže se zase pomaloučku obrátíme k fotkám :) Jsou opět z 10. května, kdy se R5 zúčastnili akce s názvem Wango Tango :) Tyto fotky jsou ale pro změnu ze zákulisí :3 Doufám, že si je užijete! :3

image host image host image host image host image host

THE R5 PROJECT! JOIN IN AND HELP US!

15. května 2014 v 18:57 | Carol

Ahojte R5ers!
Rozhodla jsem se založit již dlouho zmiňovaný projekt. Chtěla bych, aby se R5 dozvěděli trochu více o českých a slovenských fans. Bylo by skvělé, kdyby věděli, kolik lidí je tu poslouchá!
To je vlastně účelem tohoto projektu. Pokud chcete kdokoli pomoci, čtěte dál a zapojte se! :)

~ V čem je kouzlo tohoto projektu?
- Jde tu o to, že se R5 dozvědí o tom, kolik fanoušků zde mají a jak moc je máme rádi. Přijde mi kouzelné, kdybychom se všichni spojili a každý na projekt něčím přispěl a dokázali bychom, že tu mají spoustu milujících fans!

~ Co musím udělat, proto, abych se zapojil/a?
- Stačí napsat nějaký dopis, nakreslit nějaký obrázek, vyrobit něco grafického (krom videí),.. a mnoho dalšího! Zapojte svou kreativitu a pošlete něco, co vystihuje R5. Co vystihuje to, proč je máte rádi! Co bude obsahovat to, co jste jim vždy chtěli říci! Je to jen na vás!

~ Jak to vlastně půjde s projektem? Kde se ocitne můj výtvor?
- Po uplynutí stanovené doby na posílání výtvorů, dopisů,... dám vše dohromady. Všechny výtvory, které mi pošlete buď na email, nebo ty věcné poštou, dám do balíku, který potom pošlu R5! Tím se vaše dopisy, grafické výtvory, kresby či cokoli co vytvoříte, dostane k R5!

~ Kam mám svůj výtvor poslat? A do kdy můžu své výtvory posílat?
- SNAD NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BOD: Vaše výtvory mi můžete poslat dvěmi způsoby:

~ V počítači vyrobené, či okopírované: dopisy, grafika, kresba, atd.
-> Email: r5-rocks@seznam.cz
do předmětu uveď: 'R5 Projekt'
~ Věcně vyrobené: nějaké kresby(nekopírované), náramky, atd.
-> Poštou: napište mi na email ↑ a já vám
adresu pošlu přes email

~ Co všechno do dopisu, grafiky, či jiného výtvoru napsat?
- Psát samozřejmě nemusíte nic. Když něco nakreslíte, stačí se pouze podepsat. Pokud se někdo rozhodne ke svému výtvoru něco přidat, nějaký text, dopis,... ujistěte se, ať obsahuje třeba váš Twitter (pokud ho někdo nemá, tak je jasné, že ho psát nemusíte), protože jestli si to R5 přečtou, určitě by si vás mohli follownout.
Byla bych celkem ráda, kdyby jste do dopisů, či vzkazů napsali důvod, proč máte rádi R5 :) Rozhodně si myslím, že by je to potěšilo :)
Co vše napíšete, je samozřejmě jen na vás! :)

~ Musím vše napsat v angličtině?
- Ještě sem napíšu tento bod, protože vím, že pár lidí má s angličtinou problémy :) Je tu možnost, že bych vám váš text mohla přeložit. Ovšem, pokud se rozhodnete něco napsat na grafický výtvor, či kresbu, bylo by dobré, napsat mi váš text na již výše uvedený email :)
Pokud píšete dopis, který mi budete chtít poslat poštou, bylo by dobré, též text nejprve napsat na email, protože bych váš dopis pak musela přepisovat, a to asi nikdo chtít nebude :)

♦ VÝTVORY POSÍLEJTE DO 29.5 2014!!! ♦

- Doufám, že jsem na nic nezapomněla :) Byla bych ráda, kdyby se zapojilo opravdu co nejvíce R5ers, takže kdo bude chtít, potěšilo by mě, kdyby jste to třeba rozeslali nebo na to nějak taky upozornili :)
- Pokud bude mít někdo otázky, rozhodně mi piště na MŮJ ASK, kde vám určitě ráda odpovím! :)

Budu se těšit na vše výtvory a budu doufat, že se vás zapojí co nejvíce! :)

May 10th - At Wango Tango|More photos!

15. května 2014 v 17:39 | Carol |  Appearances 2014

Mám tu pro vás více fotek z akce Wango Tango!!! <3 Fotky jsou úžasné a jsem strašně ráda, že se objevily, protože je na více fotkách konečně i Ratliff a Rydel :3 Já osobně jsem se do těchto fotek zamilovala, protože jsou úžasné :)
Tentokrát jsem to ale nerozdělovala na fotky z vystoupení a fotky z modrého koberce, takže už to tu máte trochu namíchané :))
Ještě chci zmínit, že většina fotek je od fotografa Kevina Wonga :)

image host image host image host image host image host

Blog Layouts #3|Nový přehled rekonstrukce

15. května 2014 v 11:42 | Carol |  Blog Layouts
Since: 15.05 2014|Made by: Carol (admin)|Satisfaction: 96%|Special thanks: BEE & SOPPHIE

Vím, že ten předchozí mnou udělaný layout tady nebyl ani týden, ale příšerně se mi zhrozil. Vážně,.. pokaždý, když jsem vlezla na blog, prostě se mi tu nelíbilo. Nevím. Spousta z vás mi psalo, že ten layout byl pěkný, ale podle mého názoru, to byla moje zatím nejhorší práce, kterou jsem radši ani zveřejňovat neměla :D .. Každopádně, věděla jsem, že se 100% pustím do nového layoutu, akorát jsem nevěděla kdy. No a tak se stalo, že jsem včera měla příšerný bolesti břicha a místo odpoledky jsem si zalehla do postele a tak jsem začala tvořit :) Měl to být takový jarní/letní layout. Myslím si, že se ten pokus o to nepodařil, protože jediná letní věc je ta fotka :DD Ale co už :D .. Chtěla bych věnovat mé speciální díky Bee a Sopphie, které mi hodně moc pomohli při vybírání finální barvené verze (má se to tak, že těch finálních barvených verzí mám uložených asi deset, ale zkrátka tato barva /díky Bee za to, že jsi mi jí poradila :D/ vyhrála :3)
Podle mého, a to si klidně říkejte jak jsem namyšlená a bla bla bla, je tohle moje nejpovedenější práce z toho všeho, co jsem kdy udělala :D Rozhodně si myslím, že tento layout tu zůstane dýl, než ten předchozí :3♥
Doufám, že se líbí i vám! :3

Informace ohledně blogu:
Už dlouho slibuju Discuss It. Uvidím :) Podle mého bude snad co nejdřív a zatím jen ve článkové podobě :) Později bych mohla udělat i takovou chatovací místnost, kde bychom se v daný dohodnutý čas sešli a probrali diskuzi, z které bych já osobně pak udělala závěr a sepsala jí na blog :)
From you jsem se rozhodla zatím ponechat, protože mi přijde líto, když někdo má něco, co by chtěl zveřejnit a já to takhle zruším, takže, sice stejně nikdo nic nepošle, ale nechám to tu :)

NOVÝ PŘEHLED REKONSTRUKCE:
Dám vám jsem novější a aktuálnější verzi rekonstrukce :)

Nový layout -> od Carol (adminka) -> DONE - 100%
Úprava textu v menu -> DONE - 0%
Animace do menu -> DONE - 0%
Dodělání všech obrázků a šablonek do menu -> DONE - 0%
Dodělání affs ikonek a ikonek pro Sister a Family -> DONE - 0%
Discuss It - DONE - 54%
Doplnění všech fotek z M&G - DONE - 70%
Doplnění všech ostatních fotek - DONE - 0%
---> Možná k tomu něco ještě přibyde, ale uvidíme :)

May 10th - At Wango Tango (Performance)

13. května 2014 v 20:25 | Carol |  Appearances 2014

Slibované fotky z vystoupení! :3 Sice je na většině hlavně Ross, ale myslím si, že fotograf zachytil opravdu bezvadné momenty a ty fotky jsou dokonalé! :3♥
Kdo by chtěl, na konci článku jsem přidala i videa, takže se na jejich vystoupení (a na rozhovor) můžete podívat! :3

image host image host image host image host image host

May 10th - At Wango Tango

13. května 2014 v 20:12 | Carol |  Appearances 2014

Mám tu pro vás již tři dny staré fotky, ale bohužel jsem neměla čas je přidat :D Každopádně jsou z 10. května, kdy se R5 zůčastnili akce pořádané KIIS FM s názvem 'Wango Tango', která se konala v Carsonu, v Kalifornii. R5 na této akci i vystupovali, takže hned za chvilku vám přidám fotky (a dokonce i videa♥) z vystoupení a myslím, že se máte na co těšit! <3
Tyhle fotky mě vlastně hned zaujali. Všichni tam vypadají dokonale, a jsou naprosto úžasně sladěni :3 Já samozřejmě neodolala a kdo si všiml, tak jsem i jednu z těchto fotek použila na layout! :3♥ :D
No nebudu tu vykecávat! Užijte si fotky! <33

image host image host image host image host image host


© 2014|r5-rocks.blog.cz

Blog Layouts #2

11. května 2014 v 23:06 | Carol |  Blog Layouts
Since: 11.05 2014|Made by: Carol (admin)|Satisfaction: 10%|Colours by: NAYA

Tak jo, možná jste si již všimli, že jsem nastavila nový layout. Je mi hrozně líto, že jsem dala pryč tam ten od úžasné Quinn., ale na můj vkus už tu byl dlouho a podle mého to chtělo změnu. Vůbec jsem neplánovala, že si layout na tento blog budu dělat sama, ale poslední dobou jsou u všech grafiků zavřené objednávky a nebo jsou placené, a to já nechci, protože šetřím každou volnou kačku do školy. Nakonec jsem se rozhodla, že to přeci jen bude rychlejší, když si to udělám sama. Není to žádná sláva, i když se musím přiznat, že ze začátku se mi i celkem líbil, jenže pak nastala dlouhá cesta na intr a řekněme, že když jsem si ho tady znovu otevřela, zděsila jsem se nad tím, co jsem vlastně stvořila :D .. Vážně, doufám, že se tu nezdrží moc dlouho, třeba najdu někoho, kdo dělá objednávky zadara nebo třeba budu mít náladu zplácat dohromady něco lepšího, no uvidíme :)♥
Každopádně doufám, že jste neoslepli, a že se vám alespoň trochu líbí, protože, možná že zas tak krátkou dobu tu nebude, a že tu bude dýl -.-' ..
Jinak, menu dodělám až zítra nebo někdy, kdy budu mít čas, takže to prosím respektujte :3

May 3rd - Wild Adventures Theme Park Concert

10. května 2014 v 19:01 | Carol |  Candids 2014

A ještě fotky z jejich vystoupení na Wild Adventures 2014 :))

image host image host image host image host image host

May 3rd - Wild Adventures Theme Park| Part two

10. května 2014 v 18:55 | Carol |  Candids 2014

Omlouvám se, že jsem tu zase nebyla :D Řešila jsem jiné blogové záležitosti, ale teď tu pro vás mám druhou část fotek z Wild Adventures :) Minule jsem přidala pouze pět fotek, ale teď se objevili další, takže si je užijte! :3

image host image host image host image host image host

May 1st - WAT-AAH! Foundation Move Your Body

8. května 2014 v 15:04 | Carol |  Performances 2013

Další nařadě budu přidávat fotky z různých vystoupení :) Začínám samozřejmě rokem 2013 :)

image host image host image host image host image host